עלי

שמי חגית
אני אמא לשני בנים, חיה ועובדת בתל אביב.
יחסי הורים וילדים תמיד ריתקו אותי, ולכן בחרתי להתמקד בתחום זה.

אל יעוץ השינה הגעתי בשנת 2013 בעקבות בעיות השינה של בני הצעיר עמרי. הרדמות קשות וארוכות, לילות לבנים, עייפות, תסכול ומתח, הכל היה שם. כשעמרי הגיע לגיל שנה ושום דבר לא השתנה הבנו בן זוגי ואני שאנחנו חייבים עזרה. עברנו תהליך יעוץ בשיטת "לילה טוב" וחיינו השתנו, ממש כך! הרבה לפני שהתהליך הסתיים היה ברור לי שאני מאוהבת בשיטה, באג'נדה שעליה היא מבוססת ושזה מה שאני הולכת לעשות. המפגש עם המשפחות שאותן ליוויתי ביעוציי השינה יצרו אצלי רצון להרחיב את היכולת שלי לסייע למשפחות וכך הגעתי אל לימודי הנחיית הורים בגישת אדלר.

בשנת 2016 עברתי תהליך של פרידה מבן זוגי ואב ילדיי. אחרי 15 שנים ביחד בחרנו להתגרש באופן שישים את ילדינו והצרכים שלהם במרכז. למרות שאנחנו גרושים וחיים בשני בתים נפרדים , הצלחנו ליצור עבור ילדינו מסגרת תומכת מכילה ברורה ומיטיבה. הבנתי שאפשר להתגרש בצורה בריאה יותר (הרבה יותר!) לילדים. בעזרת השילוב בין הידע המקצועי שלי כמנחת הורים לבין ניסיון החיים שלי יצרתי תוכנית ליווי יחודית שמיועדת לזוגות העומדים לפני פרידה.

גם כיועצת שינה וגם כמנחת הורים וכמלווה תהליכי פרידה האג'נדה שלי היא יצירת יחסים טובים ובריאים במשפחה ככלי ראשי להעצמת חבריה – ילדים והוריהם כאחד.